Toalett 1800-talets slut

Toalett 1800-talets slut
Toalett 1800-talets slut
Toalett 1800-talets slut
Toalett 1800-talets slut
Toalett 1800-talets slut
Toalett 1800-talets slut
Toalett 1800-talets slut
Toalett 1800-talets slut
Toalett 1800-talets slut
Toalett 1800-talets slut

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOALETT, 1800-talets slut, locket märkt J Marino & Co Stockholm Klarabergsgatan N31, insats i porslin, ådringsmålad, sits i gjutjärn, sitthöjd ca 43 cm

Smärre skador o färgbortfall

288540

2015-01-24