Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsbild med by, signerad o daterad L? Haver Berlin 12/4 90, olja på pannå, ca 15x23,5 cm
Pannån stöldmärkt a tergo
288560
2015-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här