Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med sällskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 37x53 cm, oramad
Färgbortfall vid kanterna
288571
2015-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här