Interiör med sällskap oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med sällskap, otydligt signerad, olja på duk, ca 37x53 cm, oramad

Färgbortfall vid kanterna

288571

2015-01-24