Disney World Kalle Anka

Disney World Kalle Anka
Disney World Kalle Anka
Disney World Kalle Anka
Disney World Kalle Anka

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DISNEYANA, signerad Jerry Strut samt stämplad Disney, teckning, föreställande Kalle Anka, ca 22x27 cm

288573

2015-01-24