Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VITRINSKÅP, 1700/1800-tal, mellaneuropa, bronserat och bemålat, invändigt bemålat med växtdekor, höjd 162, 86x35 cm, en glashylla medföljer
Smärre skador, bristningar
288579
2015-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här