Hörnbord med intarsia

Hörnbord med intarsia
Hörnbord med intarsia
Hörnbord med intarsia
Hörnbord med intarsia
Hörnbord med intarsia
Hörnbord med intarsia
Hörnbord med intarsia
Hörnbord med intarsia

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNBORD, tillskrivet Erik Chambert, 1930-/40-tal, björkskiva, intarsiadekor med rotfanér samt päron- och äppleträ, höjd ca 60,5, 77x65 cm

Skador

288586

2015-01-24