Ernst Billgren

Ernst Billgren
Ernst Billgren

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BILLGREN, Ernst (född 1957): "Tjuv vid byrå" ur Tjyvar, signerad Ernst Billgren, provtryck, färglitografi, tryckt hos Lumphé Litografiska, Stockholm 2009-2010, bladmått 47x59 cm

288598

2015-01-24