Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRESTESEN, Björn (född 1951): Landskap, signerad och daterad-81, blandteknik med gouache, 39x27 cm
288612
2015-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här