Björn Krestensen blandteknik

Björn Krestensen blandteknik
Björn Krestensen blandteknik
Björn Krestensen blandteknik
Björn Krestensen blandteknik

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRESTESEN, Björn (född 1951): Landskap, signerad och daterad-81, blandteknik med gouache, 39x27 cm

288612

2015-01-24