Diktafon Ediphone

Diktafon Ediphone
Diktafon Ediphone
Diktafon Ediphone
Diktafon Ediphone
Diktafon Ediphone
Diktafon Ediphone
Diktafon Ediphone
Diktafon Ediphone
Diktafon Ediphone
Diktafon Ediphone

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIKTAFON, 1900-talets första hälft, Ediphone, lackerad metall, hörlurar och taltratt medföljer, höjd ca 85 cm

Smärre färgbortfall, bruksslitage, ej funktionstestad

288621

2015-01-24