Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GLASSERVIS, 50 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av 11 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 8 selterglas, 10 starkvinsglas, 10 sherryglas
Enstaka nagg
288622
2015-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här