Glasservis 1900-tal

Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal
Glasservis 1900-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GLASSERVIS, 50 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av 11 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 8 selterglas, 10 starkvinsglas, 10 sherryglas

Enstaka nagg

288622

2015-01-24