Rosa schäslong

Rosa schäslong
Rosa schäslong
Rosa schäslong
Rosa schäslong
Rosa schäslong
Rosa schäslong
Rosa schäslong
Rosa schäslong

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIVAN, omkring 1900, klädd i rosa ull, svarvade samt betsade ben, sitthöjd ca 41, totalhöjd ca 84, djup ca 65, längd ca 170 cm

Slitage, senare klädsel, ben med skador

288645

2015-01-24