Fickbarometer i mässing
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKBAROMETER, omkring 1900, silverfärgad tavla, fodral i mässing, märkt GL, Compensirt, numrerad 5755, blånerade visare, kompass samt termometer, diameter ca 50 mm, inkl. originaletui
Etui med skador
288658
2015-01-25