Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, med stenskiva, fanérad i olika träslag, förgyllda beslag, höjd ca 79, 88x49 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérskador, fanérbortfall, sprickor
288659
2015-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här