Skedar såsslev i silver

Skedar såsslev i silver
Skedar såsslev i silver
Skedar såsslev i silver
Skedar såsslev i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKEDAR, SÅSSLEV, silver, modell gammal fransk, bl a Wallengren, 1800-talets första hälft, bestående av: 7 matskedar, 4 teskedar, såsslev invändigt förgylld, vikt ca
587 g

288665

2015-01-25