Armbandsur Certina 18 k guld
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARMBANDSUR, Certina, x-länk,18 k guld, 1960/70-tal, rektangulär urtavla, manuell, boett märkt 2010 103 544498, cal: 19-30, plexiglas, diameter 21,5 mm, längd 19,5 cm, total vikt ca 58 g
Ej funktionstestad, glas med repor
288679
2015-01-25