Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HOLMQUIST, Lolo (1920-2004) tillskriven: Komposition, olja på duk, otydligt signerad, 86x95 cm
288681
2015-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här