Lolo Holmqvist oljemålning
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HOLMQUIST, Lolo (1920-2004) tillskriven: Komposition, olja på duk, otydligt signerad, 86x95 cm
Kuntoraportti
288681
Päivämäärä:
2015-01-25