Lolo Holmqvist oljemålning

Lolo Holmqvist oljemålning
Lolo Holmqvist oljemålning
Lolo Holmqvist oljemålning
Lolo Holmqvist oljemålning
Lolo Holmqvist oljemålning
Lolo Holmqvist oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HOLMQUIST, Lolo (1920-2004) tillskriven: Komposition, olja på duk, otydligt signerad, 86x95 cm

Kuntoraportti

288681

Päivämäärä:

2015-01-25