Peder Josefsson

Peder Josefsson
Peder Josefsson
Peder Josefsson
Peder Josefsson
Peder Josefsson
Peder Josefsson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEFSSON, Peder (född 1943): (3) "Röd-Blå", "Grön-Svart", signerade och numrerad 2/40 samt 89/150, serigrafi, bildmått 35x35 cm

Vågigt papper

288725

2015-01-25