Richard Kern fotografi

Richard Kern fotografi
Richard Kern fotografi

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KERN, RICHARD (USA, född 1965) "Monica tied up her tits", fotografi, signerad, och daterad samt numrerad på baksidan Richard Kern 1993, 2/10, 100x70 cm

PROVENIENS: Galleri Roger Björkholmen, Stockholm

288727

2015-01-25