Richard Kern fotografi
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KERN, RICHARD (USA, född 1965) "Monica tied up her tits", fotografi, signerad, och daterad samt numrerad på baksidan Richard Kern 1993, 2/10, 100x70 cm
PROVENIENS: Galleri Roger Björkholmen, Stockholm
288727
2015-01-25