Gescha Porsche

Gescha Porsche
Gescha Porsche
Gescha Porsche
Gescha Porsche
Gescha Porsche
Gescha Porsche
Gescha Porsche
Gescha Porsche
Gescha Porsche
Gescha Porsche

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEKSAKSBIL, Gescha, Porsche "sixmobil", 1950-60-tal, blålackerad plåt, urverksdriven, bilen inställbar för att köra i sex olika banor, längd 21,5 cm, obetydligt skadad fabriksförpackning medföljer

Obetydliga/smärre lackskador, främre "bumpers" på stötfångaren troligen ej original,

288728

2015-01-28