Dosa Moskva

Dosa Moskva
Dosa Moskva
Dosa Moskva
Dosa Moskva
Dosa Moskva
Dosa Moskva
Dosa Moskva
Dosa Moskva
Dosa Moskva
Dosa Moskva

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, silver, Moskva, oidentifierad mästarstämpel, dekor av blomster i emaljfärger, invändigt förgylld, vikt ca 62 g

Smärre slitage, dekor med emaljbortfall

288731

2015-01-25