Madeleine Pyk Tiger grön

Madeleine Pyk Tiger grön
Madeleine Pyk Tiger grön
Madeleine Pyk Tiger grön
Madeleine Pyk Tiger grön
Madeleine Pyk Tiger grön
Madeleine Pyk Tiger grön

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Tiger grön", signerad M Pyk, olja på duk, 50x48 cm

288752

2015-02-07