Engelsk skola olja på skiffer

Engelsk skola olja på skiffer
Engelsk skola olja på skiffer
Engelsk skola olja på skiffer
Engelsk skola olja på skiffer
Engelsk skola olja på skiffer
Engelsk skola olja på skiffer

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ENGELSK SKOLA (omkring 1840), Engelskt segelfartyg i storm, olja på skiffer, 46x61 cm.

Liten repa, smärre krackeleringar

288760

2015-01-26