Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TUMLARE, silver, Peter Gadd, Kristianstad 1759, invändigt och delvis utvändigt förgylld, kant med svisselerad dekor, diameter 6 cm, vikt ca 21 g
Smärre bucklor
288762
2015-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här