Ring 14 k vitguld diamanter

Ring 14 k vitguld diamanter
Ring 14 k vitguld diamanter
Ring 14 k vitguld diamanter
Ring 14 k vitguld diamanter
Ring 14 k vitguld diamanter
Ring 14 k vitguld diamanter
Ring 14 k vitguld diamanter
Ring 14 k vitguld diamanter
Ring 14 k vitguld diamanter
Ring 14 k vitguld diamanter

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

RING, 14 k vitguld, fasetterad röd sten, diamanter med briljant- resp. åttkantslipning, 6 röda stenar på vardera sida på ringskena, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 3,6 g

Röda stenar med omfattande slitage och repor

288770

2015-01-25