Ring 14 k vitguld diamanter
Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
RING, 14 k vitguld, fasetterad röd sten, diamanter med briljant- resp. åttkantslipning, 6 röda stenar på vardera sida på ringskena, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 3,6 g
Röda stenar med omfattande slitage och repor
288770
2015-01-25