Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TESIL, Köpenhamn 1900-talets första del, STRÖSOCKERSKED, DRUVSAX, SKEDAR, olika storlekar, mm, silver, vikt ca 490 g
Slitage
288779
2015-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här