Tesil bestick silver

Tesil bestick silver
Tesil bestick silver
Tesil bestick silver
Tesil bestick silver
Tesil bestick silver
Tesil bestick silver
Tesil bestick silver
Tesil bestick silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TESIL, Köpenhamn 1900-talets första del, STRÖSOCKERSKED, DRUVSAX, SKEDAR, olika storlekar, mm, silver, vikt ca 490 g

Slitage

288779

2015-01-26