Bord 1800-tal

Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1800-tal, fanérat i björk, låda i sargen, höjd ca 74, 59x34 cm

Torrsprickor, ytskador

288782

2015-01-25