Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1800-tal, fanérat i björk, låda i sargen, höjd ca 74, 59x34 cm
Torrsprickor, ytskador
288782
2015-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här