Stolar stapelbara
2015-01-25
288796
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, 1980-tal, stapelbara, krom och randig klädsel, sitthöjd ca 46 cm
Slitage