Snedklaffsekretär Louis XV-stil

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérad i valnöt, förgyllda beslag, dekor av polykroma porslinsplaketter, höjd ca 95, 74x45 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, sprickor, fanérskador, klaffen har slagit s

288801

2015-01-25