Skrivbyrå empire
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets första hälft, empire, fanérad i mahogny, bronserade beslag bl a i form av lejonmaskaroner, höjd ca 100, 116x52 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Smärre sprickor, fanérskador och fanérbortfall.
288805
2015-01-26