Teservis Jena

Teservis Jena
Teservis Jena
Teservis Jena
Teservis Jena

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TESERVIS, 7 dlr, Jena, bestående av: tekanna, 5 koppar med fat, sockerskål

2 ngt udda extrafat medföljer, slitage, repor

288824

2015-01-26