Vitvinsglas 1900-talet första hälft

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

VITVINSGLAS, 9 st, 1900-talets första hälft, kupa i grönt glas, höjd ca 13,5 cm

Kuntoraportti

Ngn ej noterad obetydlig nagg kan förekomma, bruksslitage

288825

Päivämäärä:

2015-01-26