Vitvinsglas 1900-talet första hälft
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
VITVINSGLAS, 9 st, 1900-talets första hälft, kupa i grönt glas, höjd ca 13,5 cm
Kuntoraportti
Ngn ej noterad obetydlig nagg kan förekomma, bruksslitage
288825
Päivämäärä:
2015-01-26