Märkduk 1800-talets mitt

Märkduk 1800-talets mitt
Märkduk 1800-talets mitt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKDUK, daterad 1852, "sydd af Johanna Matilda Hansdotter", ca 35x47 cm, ramad

Skador

288831

2015-01-26