Agnes Cleve akvarell

Agnes Cleve akvarell
Agnes Cleve akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGNES CLEVE, 1876-1951, Liggande naken, akvarell, stämpelsignerad, 12x27 cm

288852

2015-02-10