Agnes Cleve blyertsteckning

Agnes Cleve blyertsteckning
Agnes Cleve blyertsteckning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGNES CLEVE, 1876-1951, Blad, signerad och daterad 1891, blyertsteckning, 36x25 cm

288854

2015-02-10