Soffbord sk Butler´s Tray
2015-01-26
288884
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, sk Butler´s Tray, björk, gångjärn i mässing, höjd 54, 130x100 cm
Bruksslitage, sprickor