Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1950): Segelskutor i hamn, signerad Girard, olja på duk, 60x72 cm
Dukskador efter häftstift
288906
2015-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här