Bertil Berg

Bertil Berg
Bertil Berg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERG, Bertil (född 1935): Citroner, signerad Bertil Berg, färglitografi, 14/230, 45x59 cm

288935

2015-01-27