Fohundar

Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar
Fohundar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FOHUNDAR, 1 par, 18/1900-tal, lergods, 39x36 cm

Skador och lagningar

288949

2015-02-01