Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PITT, William (act. 1853-1890): Landskapsmotiv, signerad och daterad a tergo W Pitt 1873, olja på duk, 33,5x48 cm
Krackeleringar, duklagningar, skador
288953
2015-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här