Peter Freudenthal litografi

Peter Freudenthal litografi
Peter Freudenthal litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1983, numrerad 70/75, färglitografi, bladmått ca 65x44,5 cm

288966

2015-01-27