Peter Freudenthal litografi

Peter Freudenthal litografi
Peter Freudenthal litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och daterad Peter Freudenthal 1984, numrerad 47/83, färglitografi, bladmått ca 50x45,5 cm

288967

2015-01-27