Pierre Galliardot akvarell

Pierre Galliardot akvarell
Pierre Galliardot akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GAILLARDOT, Pierre (1910-2002): Figurscen, signerad P Galliardot, akvarell, 47x58 cm

Gulnader

288979

2015-01-27