Christel Copp

Christel Copp
Christel Copp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COPP Christel (född 1963, Göteborg): Komposition, signerad och numrerad Copp 7/50, träsnitt, 54x72 cm

288982

2015-01-27