Christel Copp

Christel Copp
Christel Copp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

COPP Christel (Göteborg, född 1963): Komposition, signerad och numrerad Copp 5/50, träsnitt, 53x69 cm

288984

2015-01-28