Curt Asker etsning

Curt Asker etsning
Curt Asker etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASKER, Curt (född 1930): Komposition, signerad Curt Asker, numrerad 21/49, färgetsning, ca 58x75 cm

288987

2015-01-27