Olle Kåks litografi
2015-01-27
288990
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÅKS, Olle (1941-2004): "Komposition", signerad och daterad Kåks -81, numrerad 26/40, färglitografi, bladmått 63x95 cm