Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WARME-HELLSTRÖM, Catharina (född 1952): (2) "Den tysta känslan" respektive "Den goda viljan", signerade C. Warme-H., numrerade 2/15 respektive 11/15, torrnål, ca 73x26 cm
Zustandsbeschreibung
289032
2015-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner