Lennart Landqvist litografi

Lennart Landqvist litografi
Lennart Landqvist litografi

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

LANDQVIST Lennart (f 1925): Komposition, signerad och daterad Landqvist -93, färglitografi, numrerad 83/135, ca 81x68 cm

289038

2015-01-27